✦תמונה🎁בכל רכישה✦
הנחה של 15% בקנייה מעל ₪200 | קוד GET15
הנחה של 20% בקנייה מעל ₪300 | קוד GET20
הנחה של 30% בקנייה מעל ₪450 | קוד GET30

הציור של גאיה

כשגאיה עזבה אותנו, היא השאירה לנו את הציור שלה.

כשאנחנו כותבים "הציור של גאיה", אנחנו בעצם מדברים על סיפור חייה - סיפור שצריך להישמע.

חייה של גאיה היו חיים מלאי אהבה ושמחה. בין אם היה מדובר באהבה עבור חברה, בן משפחה או בן זוג, אהבתה של גאיה פשוט פרצה ממנה, אהבה ללא תנאים.

גאיה לא הייתה רק סטודנטית ואמנית מוכשרת, אלא הייתה לה גם יכולת מיוחדת להרגיש, לרגש ולהביא את עצמה בשיא העוצמה.

האמנות של גאיה זרמה ממנה באופן טבעי, בכל זמן, על מחברת הלימודים, במחברת הציורים ובעצם, בכל מקום.

בשנה וחצי האחרונות לחייה, גאיה נפלה לידיו של בן זוג נרקיסיסט ומניפולטיבי, כזה שבסופו של דבר רצח אותה "נפשית".

הוא הצליח להפוך את העולם של גאיה על פיו, לשאוב אותה לעולמו עם המון "אהבה" שהוא הרעיף עליה ולאט לאט בדרכים מתוחכמות וכריזמטיות הוא פשוט הצליח לשאוב אותה לעולמו ולהשפיע עליה, עד רמה של ריסוק הנפש. 

על ידי המניפולציות המתוחכמת שגאיה עברה, ההקטנה וההתעללות הנפשית, הוא גרם לגאיה האהובה שלנו להרגיש כאילו אין לה ברירה אלא לשים קץ לחייה.

לאחר שגאיה עזבה אותנו, נחשפנו לתופעה האיומה של אלימות נפשית או פיזית בין בני זוג (לצערנו לרוב אלימות כלפי נשים).

מעבר ללמידה וההיחשפות לנושא כואב זה באופן כללי למדנו שיש מאפיינים מאוד ברורים ודומים בין אותם הגברים שבסופו של דבר רוצחים את בת זוגן (פיזית או נפשית). זה לא נתפס כמה דפוס הפעולה והמאפיינים דומים בין כל אותם גברים נרקיסיסטים ואלימים, מאפיינים שחייבים להכיר וללמד על מנת שלכל אחת תהיה היכולת לזהות מוקדם את נורות האזהרה הלא מובנות מאליהן. 

הלוואי שלגאיה הייתה את היכולת לזהות את הסימנים המוקדמים הללו בשלב מוקדם. היינו נותנים הכל כדי שגאיה הייתה מבחינה, בשלב מוקדם שה"אהבה" שחשה ממנו הייתה רק אחת מהמסכות הרבות בהן השתמש כדי לתמרן אותה.

המשימה שלנו

להעלות את המודעות לאלימות נפשית ופיזית בין בני זוג באמצעות הסיפור והציורים של גאיה.

כל זאת על מנת למנוע את הקורבן הבא. אנחנו מאמינים שבאמצעות הציורים המהממים של גאיה והאופנה הייחודית שיצרנו נצליח ליצור שינוי דרך אהבה ויצירה. 

על כל קנייה באתר אנחנו תורמים לפורום מיכל סלה אשר פועל להצלת חיים ולמניעת אלימות כלפי נשים באמצעות חדשנות וטכנולוגיה.

כל בן אדם צריך להרגיש חופשי להיות עצמו, לחשוב כרצונו ולהביע את דעתו. אלימות בין בני זוג מאיימת על החופש הזה. לצערנו, הרבה פעמים התנהגות אלימה מתפרשת כ"אהבה" מגוננת ואנחנו שואפים להעלות את המודעות על הדרך להבדיל בין "אהבה" לאלימות.

איך את/ה יכול/ה לעזור?

 כל רכישה בחנות עוזרת לנו לקדם את המשימה שלנו ועוזרת לך להשפיע ולתרום.

בראש ובראשונה, הכסף שלך משמש למימון הפעילות המדהימה של פורום מיכל סלה, פעילות שמייצרת שינוי. תמיכה זו מסייעת למנוע את הקורבן הבא.

 שנית, בכל פעם שאת/ה לובש את הציור גאיה, את/ה מעורר/ת שיח ומעלה את המודעות לאלימות נפשית או פיזית בין בני זוג.

 כשאת/ה קונה פריט של Gaya's Drawing, את/ה מצטרפ/ת לקהילה שלנו, למשפחה שלנו. השינוי מתחיל בך!

1 מתוך 4

אלימות בין בני זוג - מה זה בכלל אומר?

אלימות בין בני זוג יכולה ללבוש צורות רבות, פיזית, פסיכולוגית, פיננסית ואפילו סייבר.  ללא קשר לדרך בא האלימות באה לידי ביטוי להכל יש מאפיין ברור: הרצון האובססיבי לשלוט במערכת היחסים ובבת/בן הזוג.

 מספר מחקרים מצביעים כי ישנם סימני אזהרה מרכזיים לסוג זה של אלימות. כדי להיות מסוגל/ת להגיב ביעילות ולקבל או לספק תמיכה, איתור סימנים מקדימים אלה הוא חיוני ומציל חיים.

 מכיוון שבנות צעירות הן הקורבן הנפוץ ביותר לבני זוג אלימים ונרקיסיסטים , אנו פועלים על מנת להעלות את המודעות לתופעה ולזיהוי הסימנים המוקדמים דרך אופנה עם משמעות.

5 סימני אזהרה
1 מתוך 2